Toto jsou některé z našich instalací. Je možné domluvit se zákazníkem návštěvu přímo u našeho klienta, kde se sám na vlastní oči přesvědčí, jak tepelné čerpadlo funguje. Je samozřejmostí, že si může promluvit s majitelem tepelného čerpadla o montáži zařízení a následném provozu a nákladech na topení.

   

Stříbro

Instalace  tepelného čerpadla Stiebel Eltron WPC 7 a realizace vrtu 115m

Instalace  tepelného čerpadla Fujitsu Neoré  ATW 45 , které je instalovány v obci Staňkov

Instalace v Tachově -Stiebel Eltron WPL 10i s TUV zasobníkem SBB300

Tepelné čerpadlo Stiebel Eltron LWZ 403 s rekuperací vzduchu v Boru

Instalace  tepelného čerpadla Fujitsu Neoré  ATW 45 , které je instalovány v Tachově

Instalace  tepelného čerpadla Stiebel Eltron WPC 7 a realizace kolektoru v rybníce , které je instalovány v obci Pelechy

Instalace v Rokycanech. Tepelné čerpadlo IVT 7

Instalace  tepelného čerpadla Fujitsu Neoré  ATW 45 , které je instalovány v Tachově

Instalace v Tachově 

Stiebel Eltron WPL 10AC s TUV zasobníkem SBB301WP

Instalace pěti tepelných čerpadel Fujitsu Neoré  ATW 45 Hight Power, které jsou instalovány v obci Chotílkov

Milavče

Instalace tepelného čerpadla Fujitsu Neoré ATW 36 High Power.Výkon 11,2kW.Napojen na stávající  otopný systém.

 

   

Horšovský Týn

Instalace tepelného čerpadla Fujitsu Neoré ATW 45  a sestava solárních kolektorů
Stiebel Eltron a zásobníky teplé vody o objemu 500 litrů.

 

Bor u Tachova

Tepelné čerpadlo Stiebel Eltrom LWZ 403 soll se dvěma  solárními panely, rekuperací vzduchu v domě a přípravou teplé vody s 220 litry vody.

 

Kašperské Hory

Kaskáda dvou tepelných čerpadel Fujitsu Neore ATW 45 High Power, misto kotle na lehký topný olej. Tepelná čerpadla zajišťují celoroční  vytápění i ohřev
teplé vody v aku. zásobníku SBB 500 litrů. Objekt je užívám, jako penzion s 12 pokoji a restaurací.

 

Sušice

Instalace dvou solárních trubicových kolektorů a akumulačního zásobníku teplá vody na 250 litrů.

 

Tepelné čerpadlo NEORÉ ATW 45 o výkonu 16kW vytápí dům v Krušných horách v nadmořské výšce 810m. Svým provozem pokryje 98% potřeby tepla. Zbytek dohřeje integrovaný 6kW elektrokotel.
 

Tachov

Novostavba rodinného domu s tepelným čerpadlem Stiebel Eltron WPL33.Příprava TUV 400 l a podlahový systém v kombinaci s radiátory a podlahovými konventory.

Tachov

Novostavba rodinného domu vytápěná tepelným čerpadlem Stiebel Eltron WPL10A a příprava TUV 200 l.S přímím napojením do podlahového systému.

Tachov

Dům s 15 bytovými jednotkami vytápěný tepelným čerpadlem Stiebel Eltron WPL 33 a přípravou TUV 400 l.

Nové Sedliště-předělání topného zdroje.

Z plynového systému propan-butan na tepelné čerpadlo Stiebel Eltron WPL 23 a přípravou TUV 400 l.

Tachov

Tepelné čerpadlo IVT E9 s přípravou TUV 240 l ACV zásobník.Vrt o hloubce 120 metrů.

Lesná u Tachova

Stiebel Eltron WPL10

 s přípravou TUV 200 l.Vytápěné dvě bytové jednotky.

Kvíčovice

Tepelné čerpadlo TWBC10 novostavba rodinného domu s tepelnou ztrátou 9 kW.Topný systém-podlahové topení s kombinací krbové vložky.

Chodová Planá

 Rodinný dům s dvěma tepelnými čerpadly Stiebel Eltron WPF16 napojená na 4 vrty o celkové délce 480m.Topný systém je rozdělen na podlahové a radiátorové soustavy.

TUV je řešeno ve dvou zásobnících o velikosti  2x 1000 l ACV.

Stiebel Eltron WPL10 Tachov rekonstrukce topného systému rodinného domu.

Šťáhlavy

Tepelné čerpadlo IVT E11 napojené na 2 vrty s ACV zásovníkem TUV.

Rekonstrukce rod.domu v Domažlicích.Tepelné čerpadlo Stiebel Eltron WPL33 s přípravou na TUV 400 l a napojení do podlahového systému.

Systém topení v Červeném poříčí D16.Dům s pečovatelskou službou.

Sestava kancelářských buňek

v Tachově.Kombinovaný systém AT 17 coil -topení a chlazení.

Rekonstrukce rodiného domu v Havlovicích u Domažlic s tepeplným čerpadlem Stiebel Eltron WPL 18, vzduchové tepelné čerpadlo, podlahový topný systém a TUV.

Stávající rodiný dům v Nedražicích u Stoda s tepelným čerpadlem Stiebel Eltron WPL 18, vzduchové tepelné čerpadlo vytápí topný systém a TUV v létě nahřívá venkovní bazén.

Novostavba rodinného domu ve Starém Klíčově s tepelným čerpadlem IVT Grenline C7, zdrojem tepla jsou vrty 2* 55m. Tepelné čerpadlo vytápí podlahový topný systém , ohřev TUV.

Novostavba rodinného domu ve Kdyni s tepelným čerpadlem IVT Grenline E9 s akumulátorovým zásobníkem TUV od ACV 320 l Smart, zdrojem tepla je vrt 120m. Tepelné čerpadlo vytápí topný systém radiátory a podlaha, ohřev TUV a vytápění venkovního bazénu.

Stávající rodiný dům v Tachově s tepelným čerpadlem Stiebel Eltron WPL 23 a akumulátorovým zásobníkem TUV SBB 400, vzduchové tepelné čerpadlo vytápí topný systém a TUV.

Novostavba rodinného domu v Luženičkách u Domažlic s tepelným čerpadlem IVT Grenline D16 a ACV 380 HRE, zdrojem tepla jsou vrty 4* 70m. Tepelné čerpadlo vytápí topný systém radiátory a podlaha, ohřev TUV, přebytky vytápí venkovní bazén.

Stávající rodinný dům v Kašperských Horách s tepelným čerpadlem IVT Grenline C9, zdrojem tepla je vrt 130m. Tepelné čerpadlo vytápí topným systém, ohřev TUV.

Novostavba rodinného domu v Damnově u M.L. s tepelným čerpadlem Stiebel Eltron WPL 18, vzduchové tepelné čerpadlo vytápí topný systém a TUV v sezóně nahřívá venkovní bazén.

 

Stávající rodinný dům v Boru u Tachova s tepelným čerpadlem Stiebel Eltron WPL 18 a akumulátorovým zásobníkem TUV ACV 320 Smart, vzduchové tepelné čerpadlo vytápí topný systém a TUV.

Novostavba rodinného domu na Sázavě s tepelným čerpadlem IVT Grenline E16 a akumulátorovým zásobníkem TUV ACV 400Smart, zdrojem tepla jsou vrty 3*85m. Tepelné čerpadlo vytápí topným systém, ohřev TUV a venkovní bazén.

Stávající rodinný dům v obci Klíčov u M.L. s tepelným čerpadlem Stiebel Eltron WPL 23 a akumulátorovým zásobníkem TUV, vzduchové tepelné čerpadlo vytápí topný systém a TUV.

Stávající rodinný dům v Rokycanech s tepelným čerpadlem IVT Grenline C9, zdrojem tepla je vrt 120m. Tepelné čerpadlo vytápí topný systém radiátory, ohřev TUV a venkovní bazén.

Novostavba rodinného domu ve Vonoklasech u Prahy s tepelným čerpadlem Stiebel Eltron WPF 13 a akumulátorovým zásobníkem TUV SBB300 WP. Tepelné čerpadlo vytápí podlahový topný systém, ohřev TUV.

Rekonstrukce rodinného domu v Tachově s tepelným čerpadlem IVT Grenline E9 a ACV 320 Smart, zdrojem tepla je vrt 120m. Tepelné čerpadlo vytápí topným systém, ohřev TUV.

Stávající pension v Kašperských Horách s tepelným čerpadlem Stiebel Eltron WPF 33 a akumulátorovým zásobníkem 200 l, vzduchové tepelný čerpadlo vytápí topný systém a TUV.

Novostavba rodinného domu v Tachově s tepepelným čerpadlem Stiebel Eltron LWZ 303 Integrál, vzduchové tepelné čerpadlo vytápí kombinovaný topný systém, TUV a provádí automatické větrání celého objektu.

Instalovaní tepelného čerpadla v Lelově. Tepelné čerpadlo s kolektorem 450m typ IVT C7 plus.

Ve městě Babylon Tepelné čerpadlo WPC 7, hloubkový vrt 118m.

Tepelné čerpadlo C 6 s hloubkovým vrt 87m bylo nainstalováno v Blížejově.

V Blížejově bylo nainstalováno tepelné čerpaldo WPC 7 s kolektorem 400m2

V Čejkově u Sušice instalováno tepelné čerpadlo C7 s kolektorem 560m2

V Hradci u Stoda jsme instalovali vzduchové tepelné čerpadlo

V Lelově u Stoda je instalováno tepelné čerpadlo IVT C7 plus, zemní kolektor 450m, topný systém dvou okruhů radiátorový a podlahový, příprava TUV.

V Újezdě pod Přimdou tepelné čerpadlo vzduch voda Stiebel Eltron WPL 23, dům prochází celkovvou rekonstrukcí.

V Brodě u Stříbra tepelné čerpadlo vzduch voda Stiebel Eltron WPL 23, dům je po celkové rekonstrukci.

Toto je ukázka z naší práce, ale možná se tady objevíte i vy.................................

 

 

Copyright (c) 2016  www.tepelna-cerpadla-plzensko.cz. All rights reserved.